Title:  Magazynier / Operator / - ka Wózka Widłowego

Job ID:  93362
Country:  Poland
City:  STARY GOSTKÓW
Professional area:  Manufacturing Services
Contract type:  Permanent
Professional level:  Experienced
Location:

STARY GOSTKÓW, LD, PL, 99-220

Jesteśmy JTI, Japan Tobacco International i działamy w 130 krajach. Od lat nieustannie wprowadzamy innowacje, tworząc nowsze i lepsze produkty dla naszych konsumentów. Jednak przede wszystkim JTI to nasi LUDZIE, ich TALENT i POTENCJAŁ. Wierzymy, że kiedy mogą być sobą i mają możliwość rozwoju, będą dziać się niesamowite rzeczy! Dlatego nasi pracownicy z całego świata chcą być częścią tej organizacji.

Dzięki temu 80% zatrudnionych osób czuje się szczęśliwych pracując w JTI i dlatego 10 lat z rzędu otrzymaliśmy status Global Top Employer.

Jesteś gotowy/a, by wybrać karierę, którą pokochasz, w firmie, którą pokochasz? Feel free to #JoinTheIdea!

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko

Magazynier / Operator /- ka Wózka Widłowego (Magazyn Tytoniu)

Lokalizacja: Stary Gostków

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Bogaty pakiet benefitów – m.in. dofinansowanie posiłków, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki j. angielskiego, siłownia na terenie fabryki, karta sportowa

Czym będziesz się zajmować?

  • Obsługą wózka widłowego (czołowego)

  • Załadunkiem i rozładunkiem pojazdów

  • Dowozem oraz odbiorem materiałów i wyrobów gotowych do/z wydziału produkcyjnego

  • Przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa, higieny pracy i jakościowych

Będzie Ci łatwiej realizować powyższe zadania, jeśli posiadasz:

  • Uprawnienia do kierowania wózkami jezdniowymi, widłowymi

  • Uprawnienia obsługi wózków widłowych kategorii II WJO wydane przez UDT - warunek konieczny
  • Uprawnienia obsługi wózków widłowych kategorii I WJO wydane przez UDT – dodatkowy atut
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Umiejętność obsługi skanera, pracy z systemem magazynowym WMS – dodatkowy atut

  • Umiejętność obsługi komputera (Excel) – dodatkowy atut

  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00)

Jakie są kolejne kroki w procesie rekrutacji:

Bardzo dziękujemy za Twoje zainteresowanie rekrutacją. Postaramy się powrócić do Ciebie z informacją zwrotną o losach Twojej kandydatury zaraz po zakończeniu emisji ogłoszenia na stanowisko.

Interested in working at JTI? Want to know more? Talk to our JOIN-BOT and get to know us better!

Jeżeli zdecydujesz się na udział w tej rekrutacji, administratorem Twoich danych będzie JTI Polska sp. z o.o. z siedzibą w Starym Gostkowie. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu obsługi procesu rekrutacyjnego, w którym bierzesz udział. Szczegółową informację na temat przetwarzania Twoich danych i Twoich praw znajdziesz tutaj

Job Segment: Network, Equipment Operator, Technology, Manufacturing