Title:  Logistics Administration Specialist

Job ID:  93361
Country:  Czech Republic
City:  Prague
Professional area:  Logistics
Contract type:  Permanent
Professional level:  Experienced
Location:

Prague, CZ, 00000

We are JTI, Japan Tobacco International, and we are present in 130 countries. We have spent years innovating, creating new and better products for the consumers to choose from. This is our business. But not only. Our business is our people. Their talent. Their potential. We believe that when they are free to be themselves, and they are given the opportunity to grow, travel and develop, amazing things can happen.

That’s why our employees, from around the world, choose to be a part of JTI. It is why 80% of employees feel happy working at JTI. And why we’ve been awarded Global Top Employer status, ten years running

So when you’re ready to choose a career you’ll love, in a company you’ll love, feel free to #JoinTheIdea.

Learn more: jti.com

Logistics Administration Specialist CZ&SK

Popis pozice:

Specialista logistiky je odpovědný za všechny aktivity související s distribucí výrobků JTI směrem k zákazníkům. Zpracování prodejních objednávek, hlášení příjmu vybraných výrobků do systému Celní správy, zprocesování reklamací a vratek, komunikace a spolupráce s externím poskytovatelem logistických služeb a dopravou.

Úkoly a odpovědnosti:

  • Komunikace se zákazníky – zpracování objednávek a reklamací pro ČR a SR
  • Komunikace s poskytovatelem logistických služeb (skladování a doprava)
  • Spolupráce s Globálním zákaznickým servisem a továrnami JTI
  • Zadávání a doplňování logistických dat do interního systému
  • Hlášení příjmu zboží v Celním systému pro ČR a SR a s tím související agenda
  • Interní reporting – dle zadání

Požadujeme:

  • Profesní zkušenosti s logistikou jsou výhodou nikoliv nezbytnou podmínkou
  • Český nebo slovenský jazyk na úrovni rodilého mluvčího
  • Pokročilá znalost angličtiny
  • Zkušenost s MS Office – Excel a znalost SAP
  • Aktivně komunikující a spolupracující kolegyni nebo kolegu

Co máme pro Vás – benefity:

  • Dovolená: 25 dnů + 3 další dny
  • Sickdays: 20 dní ročně (nárok na použití 2 nemocenských dnů nebo jako doplněk nemocenského volna)
  • Životní pojištění: MetLife
  • Příspěvek do penzijního fondu: 3 % z ABS
  • Obchodní cestovní a havarijní plán
  • ESPP (Plán nákupu zaměstnaneckých akcií
  • MultiSportkarta pro všechny zaměstnance
  • Odměny za odpracované roky
  • Firemní akce a večírky
  • Školení a rozvoj
  • Prémiové členství v klinice Canadian Medical clinic
  • Aktivity pro pohodu a program EAP ( zaměstnanecký asistenční program)
  • Příspěvek na mateřskou a rodičovskou dovolenou
  • Firemní mobilní telefon a komunikace
  • Nové způsoby práce (NWOW) benefit:
  • Jednorázový příspěvek na domácí kancelářské vybavení k zajištění zdraví a bezpečnosti při práci z domova
  • Měsíční příspěvek na zvýšené náklady spojené s prací z domova
  • Měsíční příspěvek na stravu navíc ke mzdě
  • Inkluzivní prostředí s bezbariérovými zařízeními, včetně inkluzivních toalet
  • Certifikace Top Employer
  • Certifikace rovného platu

Co bude dál po Vaší přihlášce?

Naše výběrové řízení se skládá z 2 kol osobního/virtuálního pohovoru a ještě před nimi od nás obdržíte krátký Excel test.
Zpětnou vazbu dáváme všem, kteří se na pozici přihlásí.

Nástup je možný ihned! Těšíme se na Vaše přihlášky!

Please submit your resume in English.

Job Segment: Logistics, SAP, ERP, Operations, Technology